Reference spokojených klientů

Paní doktorka profesionální přístup 👍 dcera se celou dobu vztekala a brečela, paní doktorka zachovala klidnou hlavu ❤️ jsem naprosto spokojená ❤️

Hana 

V těchto dnech jsem měl být po operaci ramene. Po 4 návštěvách u paní Rosior mám rameno v takovém stavu, že opět chodím na tréninky:-). Velké děkuji!!

Václav 

Úžasný přístup k synovi. Dostali jsme velice cenné rady jak zachránit prstíky na noze a jak ošetřit nehtíky. Návštěva poradny bylo nejlepší rozhodnutí a investice jakou jsem mohla udělat. Všem mohu vřele doporučit a to nejen když máte problém, protože já zjistila že mám problém též a to jsem tam byla se synem 🫣 Děkuju 🙏🍀

Martina

Odbornost, vstřícnost, zájem o vyřešení problémů, empatie, trpělivost při poslechu "mých problémů" i ochota vysvětlit příčiny všeho...pokolikáté už? Profesionalita s individuálním přístupem.

Mgr.Hana 

Perfektní, báječný přístup. Jsme moc spokojeni s ošetřením u mého dvouletého synka.😊

Metoděj


Dr. Svetlana Rosior did a great job with my first ever nail problem. She explained everything to me in a very clear manner. She was also kind and friendly.
Thank you ! 

Pavels Jemeljanovs

Skvělý přístup k pacientovi. Odbornost paní doktorky je na vysoké úrovni. Všem doporučuji.

Anna 

Po opakovaných potížích se zarostlým nehtem jsem na doporučení známých navštívil tuto podologickou poradnu, kde jsem se setkal s profesionálním jednáním, maximální ochotou, vysokou odborností a milým, lidským přístupem. Během dvou návštěv byl vyřešen problém, se kterým jsem se potýkal dlouhé měsíce. Potěšily mě také velmi krátké objednací lhůty. snadné objednávání pomocí on-line objednávkového systému a možnost komunikace pomocí WhatsAppu.

Mi Pes

Paní Světlana Rosior zachránila synovi nehet. Je neskutečně milá, ochotná a pečlivá a vždy se nám snažila vyjít vstříc když jsme hledali společný termín. Stále se vzdělává a hledá nové a lepší léčebné metody, spolupracuje i s klinikama ze zahraničí. Děkujeme

Iva Finkousova

Paní Rosior jsem si vybrala podle vynikajícího hodnocení zde, ale i na Googlu a nelituji. Je to naprostá kouzelnice. Synovi byl neodborně odebrán kus nehtu na palci u nohy a tím došlo k poškození nehtového lůžka. Několik doktorů , které jsme navštívili, nám nezávisle na sobě řeklo, že tím už nelze nic dělat. Syn měl krom zdeformovaného nehtu i velké bolesti. Naštěstí mu nejen od bolesti pomohla a to už během první návštěvy! Takže opravdu neváhejte. Zde se setkáte s velkou ochotou, vstřícnosti.... A bezbolestným ošetřením. 😉

Jana Dařílková 


Skvělý servis. Příjemná terapeutka. Pokud chcete, hodně se naučíte a posune vás to dál v držení a funkčnosti těla. Pomáhá a předchází bolestem...Skvěle narovná tělo a po baňkování budete v sedmém nebi...

Markéta Olbertová 


Vřele mohu doporučit ošetřeni u paní Rosior. Má dcera měla 10 let naprosto šílené nehty, nikdo nám nedokázal pomoc. Dnes po sedmi měsíční kúře a používání doporučených přípravků se nemusí stydět sundat ponožky a nosit sandále.🙏 Moc děkuji za doporučení a její služby. Muž měl moc ošklivý nehet, už se také lepší a těší se na úplné uzdravení.

Iva Samšiňáková 

Paní je skvělá. Problém řeší komplexně a přesvědčí vás, že máte sílu a vůli ho vyřešit. Po první návštěvě hýbu ramenem a rukou. Těším se na další návštěvu a pokroky v léčbě mého zamrzlého ramene. Revmatolog mě honil na injekce a na operaci - prý jiné cesty není.....

Aeroklub 

V těchto dnech jsem měl být po operaci ramene. Po 4 návštěvách u paní Světlany mám rameno v takovém stavu, že opět chodím na tréninky:-). Velké děkuji!!!

Aeroklub 

Doporučuji, 2x dceři strhávali nehet na chirurgii, protože ji zarůstal, po třetí jsme šli k paní Rosior a po třech návštěvách jsou nehty v pořádku. Vše bezbolestně.

Lukáš Grepl 


Naprosto úžasný přístup a ochota. Dlouho jsem se s tak milým přístupem nesetkala. Paní Rosior ochotná nás vzít co nejdříve, vše vysvětlila a když se dcera bála ,vše ukázáno, vysvětleno.

Ilona Turková 

Paní doktorka Rosior mi léčila zrohovatělý nehet na palci, pod kterým se vytvořil kostní výrůstek. Po celou dobu léčení byla velmi milá a popsala všechno, co mě čeká. Když jsem něčemu nerozuměla, ochotně vše vysvětlila. Naučila mě i pár jednoduchých cviků na zlepšení chůze a prokrvení prstů.

Aby mi nehet mohl správně narůst, byla potřeba chirurgická operace a i pan doktor Chaluš a jeho sestra (má ordinaci hned vedle) byli milí a trpěliví. Dostala jsem od nich jasné a podrobné instrukce, jak se o ránu starat.

Díky péči paní doktorky mi narostl hezký rovný nehet a díky jejím radám ani jizva po operaci není vůbec vidět.

Celkově jsem byla velmi spokojená s lidským přístupem, kterého se mi dostalo od obou lékařů. Paní doktorko, moc Vám děkuji. Vyřiďte moje díky i panu doktorovi a jeho sestře.

Přeji mnoho úspěchů.

Jitka Müllerová 

Ošetření zarostlého nehtu , bylo bezbolestné ,velmi rychle. Paní velmi příjemná ,ochotna a profesionální. Všem kdo trpí zarůstání nehtu, Doporučuji, foto po ošetření moc děkuji Bob.

Bohuslav Kraga 

 

Jsem moc ráda, že jsem na Vás narazila. Rok a půl trápení a bolesti bylo po třech návštěvách pryč. Skvělý, profesionální přístup. Moc děkuji.

Petra Tomesova


Opravdová odbornice, nejdříve najde problém potom navrhne řešení a nakonec jej i provede. Ne jen na bolavá záda mohou 100% doporučit.

Ondřej Čermák 

 

Mohu jen doporučit.Pani je velice příjemná a profesionál s trpělivostí..protože jsme byli s naším tříletým synem ohledně zarostlého nehtiku na palci,a přesto,že první sezení celé proplakal,moc mu pomohla. Za odměnu dostal bonbóny a druhé sezení už bylo bez pláče 😄
Děkujeme moc! 

Eva Krejci 

 

Naprosto profesionální a zároveň lidský přístup! Paní doktorku velice doporučuji! 

Pavla Havlíčková Sluková

 

Skvělá podoložka Světlana Rosior zachránila mojí dcerce nehet u palce nohy, a hlavně ji pomohla od velkých bolestí, které měla po běžném zákroku na chirurgii... Světlanka byla naprosto úžasná, její přístup srdečný a profesionální... Dodnes spolu vše konzultujeme a spolupracujeme. Díky bohu, doslova, že nás osud zavedl k ní do ordinace. Díky moc za Viktorii, Bára P.

Bára Petrová - stylistka

 

 

Velice profesionální přístup, vstřícnost a ochota... Paní doktorka nám moc pomohla, a proto její služby všem vřele doporučuji 👌

Lukáš Hanic 

Paní Rosior je poklad!
Bojoval jsem s mykózou, zarůstajícími palci, bradavicemi a hlavně strachem ze strháváni a podobných zákroků.
Po 3 návštěvách bradavice pryč, nehty bezbolestné a mykóza prakticky není.
Doporučuji každému!
Moc děkuji za Vaši práci! 

Vít Mrňák 


Neskutečně milá, empatická paní, vše vysvětlí a co je hlavní - OPRAVDU pomůže. Hledá příčinu problému a ten vyřeší. Takže synovo 1,5 roku trvající trápení řešené s pedikérkou a na chirurgii je po 2! návštěvách pryč. Moc děkujeme!

Kristýna Mayerová