REZERVACE SLUŽEB 

🕕 Pracoviště nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami, terapie probíhá za přímou platbu. Platba pouze hotově nebo QR platbou. QR kód je možné načíst zdarma mobilním telefonem


🕕 Prosíme klienty, aby nás nenavštěvovali bez předchozí tel. domluvy. Veškeré informace, které nenajdete na těchto stránkách, Vám rádi sdělíme telefonicky +420 777 848 420.


🕕 Z důvodu velké obsazenosti a zájmu o termíny, Vás upozorňujeme, že pokud chcete chodit na procedury pravidelně, je pro Vás lepší a vhodnější si termíny OBJEDNÁVAT CO NEJVÍCE DOPŘEDU, a tím si zajistit jistotu Vašich termínů a konkrétních časů.

Umožňujeme objednání i mimo provozní dobu za příplatek 1000 Kč/h. 


 🕕 Rezervujte si termín pouze telefonicky +420 777 848 420 nebo online rezervačním systémem.

Přes E-mailem, WhatsApp, Instagram, Messenger, Telegram se nelze objednat.

🕕 Online rezervace je spuštěna z jednoho prostého důvodu, minimalizovat telefonní hovory. Raději pracuji než telefonuji. Pokud nezvedám telefon, prosím, buďte trpěliví. Jak to bude možné, zavolám Vám zpět. Pokud si nevíte rady s rezervačním systémem, stačí nám zavolat +420 777 848 420.


🕕 Storno podmínky:

Případné změny nebo zrušení termínu jsou možné nejpozději 24 hodiny před dohodnutým termínem. Pokud tato lhůta nebude dodržena, bude nutné uhradit i propadlou terapii. Rezervovaný čas by mohl být věnován jinému klientovi. Prosím kontaktujte nás na +420 777 848 420. E-mailem, WhatsApp, Instagram, Messenger, Telegram nelze zrušit termíny. Děkujeme za pochopení.

 


Máte nestandardní problém a chcete se před objednáním poradit? Popište mi co vás trápí.