REZERVACE SLUŽEB 

Pracoviště nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami, terapie probíhá za přímou platbu. Platba pouze hotově nebo QR platbou. QR kód je možné načíst zdarma mobilním telefonem.

Online rezervace je spuštěna z jednoho prostého důvodu, minimalizovat telefonní hovory. Raději pracuji než telefonuji. Pokud nezvedám telefon, prosím, buďte trpěliví. Jak to bude možné, zavolám Vám zpět. 


Prosíme klienty, aby nás nenavštěvovali bez předchozí tel. domluvy. Veškeré informace, které nenajdete na těchto stránkách, Vám rádi sdělíme telefonicky +420 777 848 420.

Nemůžete-li se ze závažných důvodů na ošetření nebo konzultaci dostavit, sdělte nám prosím tuto skutečnost 24 hodin předem, abychom mohli termín nabídnout jinému klientovi. Pokud se nedostavíte na termín a neomluvíte se 24 hodin předem, budete požádání o uhrazení plné částky za danou službu!

Děkujeme za pochopení.  


Z důvodu velké obsazenosti a zájmu o termíny, Vás upozorňujeme, že pokud chcete chodit na procedury pravidelně, je pro Vás lepší a vhodnější si termíny OBJEDNÁVAT CO NEJVÍCE DOPŘEDU, a tím si zajistit jistotu Vašich termínů a konkrétních časů. Objednací lhůty jsou 2 - 3 měsíce.  

Pokud si nevíte rady s rezervačním systémem, stačí nám zavolat. Objednávky na konzultaci a ošetření přijímáme pouze telefonicky +420 777 848 420 a online rezervací. E-mailem nelze domlouvat termíny.


Máte nestandardní problém a chcete se před objednáním poradit? Popište mi co vás trápí.  

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.